Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom w zakresie obsługi klienta indywidualnego jak i biznesowego, Restauracja Amadeus ma przyjemność zaprezentować Państwu wachlarz usług, w zakresie których pozostajemy w pełni do Państwa dyspozycji.

Nasze doświadczenie w prowadzeniu restauracji pozwoliło nam uzyskać opinię lokalu, który swym Gościom zapewnia wspaniały stylowy wystrój, niezapomnianą atmosferę, profesjonalną obsługę i wyśmienitą selekcję dań.

Amadeus to przede wszystkim eleganckie i przytulne wnętrze. Nie będą się Państwo u nas czuli niczym skrępowani, także personelem, który choć gotowy na każde skinienie, pozostaje dyskretny i nigdy natarczywy. Zdając sobie sprawę, że zlecane nam imprezy są ważnymi momentami w życiu naszych Klientów, chętnie służymy radą i zawsze jesteśmy do dyspozycji Gości. Jesteście Państwo dla nas najważniejsi.

Wybrane pozycje jakie organizujemy:
  • Spotkania biznesowe
  • Konferencja i szkolenia
  • Przyjęcia okolicznościowe
  • Komunie, chrzciny
  • Imieniny, urodziny
  • Spotkanie integracyjne

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

KIDSCLUB - zapraszamy: www.kidsclub.lomza.pl


Dysponujemy stylową salą restauracyjną oraz salą konferencyjną, idealną na szkolenia, spotkania biznesowe, kameralne rauty. Niepowtarzalne wnętrza restauracji, stwarzają nastrój dla wszelkich spotkań okolicznościowych, rozmów i negocjacji, a wyśmienity i bogaty zestaw dań serwowanych przez szefa kuchni, satysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Gości. Jesteśmy w stanie obsłużyć jednocześnie do 180 osób.

Restauracja "Amadeus"

ul. Przykoszarowa 16
18-400 Łomża
tel./fax: 086 218 11 42
e-mail: restauracja@amadeus-restauracja.pl
www.amadeus-restauracja.pl

 

Rezerwacja on-line